drukuj drukuj

Dlaczego REN-POL

Strona główna » Dlaczego REN-POL

OKNA - TAK WIELE OD NICH ZALEŻY

Światło słoneczne dostarcza nam energii i szczęścia. Cisza i ciepło nie tylko pomagają wypocząć. Są niezwykle istotnym czynnikiem, stanowiącym o komforcie mieszkania. Wszelakie komponenty szczęścia jednoznacznie kojarzą nam się z domem – bezpieczną przystanią oazą szczęścia, spokoju i beztroski. W uzyskaniu tej szczególnej harmonii kolosalne znaczenie mają okna. Pozwalają nie tylko cieszyć się pięknym widokiem i światłem słonecznym, ale chronią nas przed zimnem i padającym deszczem, pomagają niwelować hałasy dobiegające z zewnątrz. Zimą chronią nas przed mrozem, latem są źródłem światła i świeżego powietrza. Okna są tymi elementami naszego domu, które zawsze przyciągają wzrok. Stanowią istotny akcent w wyglądzie domu, jak również decydują o charakterze wnętrz.

Istniejemy na rynku od 1993 roku.

W 1998 roku rozpoczęliśmy produkcję stolarki okiennej jednoramowej w systemie DJ-68/A, drzwi wejściowych, oraz drzwi tarasowych podnoszono przesuwnych w systemie G-U. W pierwszych latach ponad 50% naszej stolarki trafiało na rynek niemiecki - świadczy to o wysokiej jakości naszych produktów.

Od 2003 roku produkcja odbywa się w nowopowstałym zakładzie w Mnikowie koło Krakowa. Posiadanie nowoczesnej technologii i linii produkcyjnej przy zastosowaniu drewna selekcjonowanego klejonego wielowarstwowo daje nam możliwość uzyskiwania wyrobów o bardzo wysokiej jakości. Dla wyżej wymienionych gatunków drewna posiadamy certyfikaty i atesty higieniczne.

Naszym najważniejszym celem jest sprostanie potrzebom i wymaganiom naszych Klientów, dlatego tak ważna jest dla nas wysoka jakość towaru i terminowość realizacji zamówień. Swoim sposobem zarządzania opartym na partnerstwie, lojalności i wzajemnej współpracy zdobyliśmy zaufanie wielu klientów w kraju jak również za granicą.

Drewniane okna naszej firmy nadadzą Państwa pomieszczeniu szczególny klimat. Produkowane w najnowszej technologii są przyjazne dla środowiska i bezpieczne dla użytkownika, co potwierdzają aprobata techniczna Instytutu Techniki Budowlanej i aktualne świadectwa badań pełnych wydane przez Laboratorium Techniki Budowlanej. Firma nasza gwarantuje długotrwałą satysfakcję z zakupu, udzielając pięcioletniej gwarancji. Pracownicy salonów firmowych REN-POL służą Państwu fachową pomocą we właściwym doborze stolarki.

Państwa zadowolenie z naszej stolarki jest dla nas sprawą najważniejszą.

Prywatność i pliki cookie | Logowanie